Za nami piękna i pełna wzruszeń uroczystość z okazji Dnia Rodziny.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały występy, które wywołały wiele uśmiechów i radości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność oraz wspólne świętowanie tego pięknego dnia. Szczególne podziękowania kierujemy również do Pana Burmistrza Andrzeja Cieślickiego za udział w uroczystości, życzenia oraz kosz słodkości. 
To był pełen emocji i radości czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dzień Rodziny




