Dziś w naszym żłobku świętowaliśmy Dzień Dziecka- w rytmie tańców, zabaw i radosnego śmiechu, który wypełnił każdą chwilę tego wyjątkowego dnia.

Było kolorowo, wesoło i beztrosko.
Nie zabrakło też pysznego poczęstunku, który dodał energii do dalszej zabawy.

Niech każdy dzień naszych maluszków będzie tak radosny jak ten dzisiejszy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii: Dzień Dziecka




